گوشنا

گوش شنوای من و شما

مشکلات ازدواج جوانان در ایران

موانع ازدواج چیست؟
به نظرم خارج از قلم‌فرسایی‌های کم‌اثر و بعضاً بی‌اثر! باید ببینیم چه اتفاقی برای مردم و جوانان افتاده که نمی‌تونن(و یا شاید واقعاً نمی‌خوان.) سراغ ازدواج برن؛ به خصوص آقاپسرها.
وقتی زنان و دختران(فارغ از مسائلی که باید به خودشون هم انتقاد کرد!) پیام‌های مزاحمت‌آمیز دریافت می‌کنند، چه برداشتی باید از این رویداد داشت؟
واقعاً یک آقا یا یک پسر چرا در دنیای مجازی دنبال دوستی یا احیاناً ازدواج هست؟

من تصور می‌کنم انقدر در دنیای واقعی، جوون‌ها زخم دیدند که احساس می‌کنند شاید آرامش رسیدن به جنس مخالف رو بتونند در فضای مجازی به دست بیارن و در این فضا، کمتر دروغ یا نامهربانی می‌بینند.
نیمه بد لیوان رو هم بخواهیم ببینیم، راحتی دسترسی به جنس مخالف علت اصلی تمایل به ارتباط با جنس مخالف در فضای مجازی و به خصوص شبکه‌های اجتماعی هست.

من دعوت می‌کنم از محققین، صاحب‌نظران و مدیران محترم کشور که واقعاً مسائل رو بدون تعارف ببینند، تحلیل و فکری به حال جامعه جوان ایران بکنند. منابع انسانی جوان، بزرگترین سرمایه برای هر ملتی است که نمی‌دونم چرا در کشور ما شده یک چالش و مشکل بزرگ؟ خب این جوانان همین مرزوبوم هستند و اگر فکری برایشان نکنیم، از بین می‌روند؛ از ما گفتن بود!

مشکلات ازدواج جوانان در ایران
علوم جدید و تکنولوژی، مختص سبک زندگی ماده گرایی غرب بر محور تفکر اومانیستی است که محرّک آن نظام سلطه و سرمایه می باشد و مسلمانان نباید نظام آموزشی خود را بر اساس این علوم قرار دهند.

تمدن بدلی bornos.blog.ir
به نام خدا من فکر می کنم تا اندازه ای مشکل متوجه ما گویندگان مذهبی است که آن چیزی که نظر اسلام در مورد ازدواج است را خوب برای جوانان جا نیانداختیم
خب شما بفرمایید که خسارت وارد شده و عمر تباه شده جوانان را چطوری جبران می‌کنید شما؟
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
درباره من
ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ
گوشنا مخفّفِ "گوش شنوا" هست؛
عاشق نوشتن هستم؛
از سال1375 می‌نویسم و از سال1384 تاکنون، نوشتن و تولید محتوا را در وبلاگ دنبال می‌کنم.
از اینکه یادداشت‌های مرا می‌خوانید، سپاسگزارم.
Designed By Erfan Powered by Bayan